Series
Ratings
174- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Better with YouRated ★ 4.5
Webtoon Hero - Tundra ShowRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 1.0
Billie Jean, Look at MeRated ★ 2.5
Lady StormRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 2.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 4.5