Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0