Series
Ratings
12
Slam DunkRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0