Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
DoomRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0