Movies
Ratings
58
FlippedRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0