Series
Ratings
77
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 1.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 3.5