Titles you rated
ChefRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 3.5