Movies
Ratings
37
Chicken RunRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0