Titles you rated
EncantoRated ★ 2.5
ShineRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
うる星やつら2 ビューティフル・ドリーマーRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World!: Legend of CrimsonRated ★ 1.5
It Chapter TwoRated ★ 4.5
ItRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 4.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 3.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 2.5
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5