Movies
Ratings
505
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Indian SummerRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
A Good WomanRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
CopacabanaRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Food, Inc.Rated ★ 4.0
JudeRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5
StuckRated ★ 3.0
Where Is Ronny...Rated ★ 2.5