Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The TableRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0