Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Force MajeureRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 1.0
WonderRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
AdriftRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 1.0
NewnessRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5