Series
Ratings
231
BargainRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- 원피스 18기Rated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 3.0
UltramanRated ★ 1.0
Ju-On: OriginsRated ★ 2.0- Bboongbboong-ERated ★ 1.5
- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 2.5