Titles you rated
PredatorsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Saving Jessica LynchRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
Home Alone 4Rated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 0.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5