Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Richard JewellRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Wind River Director's CutRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 2.5
The CaptainRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0