Titles you rated
Sin CityRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0- Battle Royale 3DRated ★ 2.0
Mr. BrooksRated ★ 2.0
Public EnemiesRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 5.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
WimbledonRated ★ 4.0
Saint RalphRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0