Titles you rated
Happiest SeasonRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 2.0
JoyRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0