Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 0.5
The IllusionistRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0- Nudlnude 2Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
The Italian JobRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
1492: Conquest of ParadiseRated ★ 5.0
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 5.0
2 GunsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
FlightRated ★ 4.5
StealthRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Mountain IIRated ★ 4.5