Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0