Titles you rated
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
GhajiniRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 2.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 3.0
The Storm RidersRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0