Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
MovingRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5