Series
Ratings
113
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sword Art Online IIRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0