Titles you rated
RunRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
The Dawn WallRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
I Am MotherRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0