Titles you rated
Going by the BookRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
VirusRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0