Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5