Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0