Titles you rated
Eye For An EyeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0