Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5