Movies
Ratings
588
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MenRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
FranceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
The TribeRated ★ 2.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Endless PoetryRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 4.0