Movies
Ratings
729
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Somewhere in TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0