Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5