Movies
Ratings
563
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The FarewellRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0