Movies
Ratings
337
The Danish GirlRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Sink or SwimRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0