Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0