Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5