Movies
Ratings
360
Oh BrothersRated ★ 1.5
TarzanRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
Love in MagicRated ★ 1.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 1.5
L: Change the WorldRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0