Movies
Ratings
1734
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5