Series
Ratings
788
Love and FortuneRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Unintentional Love StoryRated ★ 2.5
The Great Season 2Rated ★ 2.5
It's a SinRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Kissable LipsRated ★ 2.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.5
Hey Handsome!Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Witcher: Blood OriginRated ★ 2.0
Dear White PeopleRated ★ 3.0
Dear White PeopleRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 3.5
Dear White PeopleRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.0