Movies
Ratings
246
Perfect ProposalRated ★ 3.5
The Hidden IIRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5