Movies
Ratings
395
Reservoir DogsRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.0