Series
Ratings
14
Girls' Generation 1979Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0