Titles you rated
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 5.0
When the Game Stands TallRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Love, LiesRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0