Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0