Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5