Movies
Ratings
145
ElementalRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
ItRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5