Movies
Ratings
878
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
MacGruberRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Wedding SingerRated ★ 4.0