Movies
Ratings
1110
Perfect DaysRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0