Series
Ratings
140
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Dark MatterRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0