Movies
Ratings
327
The OrderRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Martin EdenRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5