Movies
Ratings
1106
Green BookRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Writer’s OdysseyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.5
Ultraman: RisingRated ★ 3.5